תנאי שימוש באתר Mekudam.Net

1. www.mekudam.net הינו פורטל המכיל מאגרי נתונים של עסקים מרחבי הארץ העוסקים בתחום אותו מציג הפורטל.

2. השימוש בפורטל מותנה הסכמת המשתמש לתנאים המפורטים.

3. הניסוח בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים.

4. המידע המוצג באתר על כל תכניו ( תמונות, כתבות, לוגואים, טקסטים, גרפיקה, צילומים, מאגרי העסקים ואתרי האינטרנט) מסופק לגולשים לשימוש פרטי בלבד ולא מסחרי לחלוטין.

5. האתר שומר לעצמו הזכות לשנות את תכניו ללא הודעה מוקדמת וללא נטילת אחריות כלשהי מצידה.

6. פרסום המידע המוצג באתר ע"י גורם חיצוני אסור לחלוטין לרבות העתקה, הצגה בפומבי, שיכפול, סריקה והוצאה לאור בכל דרך לרבות דואר אלקטרוני, פקס ובדרכים אחרות.

7. באתר מתפרסמים תכנים ע"י ציבור הגולשים כגון תגובות, ציונים והעברת ביקורת על העסקים המפורסמים. אין האתר נוטל כל אחריות לתכנים שהוזנו במערכת ניהול האתר ע"י גורמים חיצוניים מאחר ואין הדבר בשליטתנו המלאה. הפורטל יפעל נמרצות על מנת להסיר תכנים מזיקים מכל סוג.

8. המידע המוצג באתר המתייחס לכל עסק הוא באחריותו המלאה של העסק המפרסם לרבות מחירים הסחורה המוצעת (בטקסט / תפריט או גלריה / תמונות ), שעות פעילות, שם העסק, כתובתו, דרכים להתקשרות.

9. עסקים אשר מציגים קישור לאתר האינטרנט הפרטי שלהם שניבנה על ידם או עבורם אינו תחת אחריות האתר ולא תתקבל עילה לתביעה כנגד תכנים מזיקים ופוגעים הקיימים בקישורים אלו.

10. האתר לא יישא אחריות על תכנים פרסומיים באתר שהופקו ע"י המפרסמים עצמם.

11. האתר www.mekudam.net שומר לעצמו הזכות לעשות שימוש בתכנים שהוזנו באתר ע"י הגולשים לרבות מידע שהוכנס בעקבות הצטרפות למועדון החברים ותגובות הגולשים באתר. כמו כן שומר לעצמו הפורטל את הזכות לעשות בהם שימוש פרסומי מחוץ לגבולות האתר לרבות דואר אלקטרוני , פקס, SMS וכיו"ב.

12. האתר לא מבצע בדיקות מכל סוג על מנת לוודא את אמיתות התכנים הפרסומיים באתר ולכן מסיר את אחריותו מהשלכות העניין.

13. האתר אינו מתחייב כי שרותיו אינם מועדים להפרעות מסיבות כאלו ואחרות ולכן לא נושאת אחריות באם הדבר יגרום נזקים למי מהמפרסמים או הגולשים.

14. פורטל "מקודם" שומר לעצמו הזכות לשנות את מבנהו או צורתו או תכניו של האתר ללא הודעה מראש לצד המפרסמים ו/או לצד הגולשים. לגולשים ולמפרמים לא תהיה כל טענה כלפי הפורטל בעקבות השינויים.

15. זכויות הקניין באתר הינן של "מקודם.net – אינדקס עסקים ובעלי מקצוע" וכוללות את כל סוגי הקבצים המצויים באתר.

16. על השימוש באתר חלים חוקי מדינת ישראל בלבד ומקום השיפוט הבלעדי יהיה בבית משפט מוסמך בתל-אביב.

עסקים לפי תחום